CSM2FF2181-25.000M-TR
Extended
Manufacturer
ASDsemi
MFR.Part #
CSM2FF2181-25.000M-TR
JLCPCB Part #
C5973207
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 18pF 25MHz 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS