ECS-98.3-20-4VX
MFR.Part #
ECS-98.3-20-4VX
JLCPCB Part #
C2636500
Package
HC-49US
Description
-10℃~+70℃ 20pF 60Ω 9.8304MHz ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS