QT49S-11.0592MAAJ-T
Extended
Manufacturer
QST Products, LLC
MFR.Part #
QT49S-11.0592MAAJ-T
JLCPCB Part #
C6368096
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 11.0592MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS