ECS-80-16-7SX-TR
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-80-16-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450129
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 100Ω 16pF 8MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS