ECS-73-18-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-73-18-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2449997
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 100Ω 18pF 7.3728MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS