ECS-400-20-30B-TR
MFR.Part #
ECS-400-20-30B-TR
JLCPCB Part #
C6190621
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 20pF 30Ω 40MHz ±30ppm ±50ppm SMD Crystals ROHS