ECS-283.2-18-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-283.2-18-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2449978
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 18pF 28.322MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS