ECS-196.6-20-1X
MFR.Part #
ECS-196.6-20-1X
JLCPCB Part #
C2636310
Package
HC-49U
Description
-10℃~+70℃ 19.6608MHz 20pF 20Ω ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals ROHS