ECS-184-18-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-184-18-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450981
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 18.432MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS