ECS-180-18-7SX-TR
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-180-18-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2451003
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 18MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS