ECS-160-20-4X-B
MFR.Part #
ECS-160-20-4X-B
JLCPCB Part #
C5683005
Package
HC-49US
Description
-10℃~+70℃ 16MHz 20pF 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS