ECS-160-20-4XDN
MFR.Part #
ECS-160-20-4XDN
JLCPCB Part #
C2636446
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 16MHz 20pF 40Ω ±100ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS