ECS-115.2-20-5P
MFR.Part #
ECS-115.2-20-5P
JLCPCB Part #
C6029309
Package
HC-49US
Description
-10℃~+70℃ 11.52MHz 20pF 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS