WCLA1608V1-6R8-R
MFR.Part #
WCLA1608V1-6R8-R
JLCPCB Part #
C2602392
Package
0603
Description
110mΩ 6.8nH 700mA AEC-Q200 ±5% 0603 Power Inductors ROHS