WCLA1608V1-1R8-R
MFR.Part #
WCLA1608V1-1R8-R
JLCPCB Part #
C3222324
Package
0603
Description
1.8nH 45mΩ 700mA AEC-Q200 ±10% 0603 Power Inductors ROHS