WCLA1005V1-3R9-R
MFR.Part #
WCLA1005V1-3R9-R
JLCPCB Part #
C3222542
Package
0402
Description
3.9nH 66mΩ 840mA AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS