WCLA1005V1-2R0-R
MFR.Part #
WCLA1005V1-2R0-R
JLCPCB Part #
C3223554
Package
0402
Description
1.04A 2nH 70mΩ AEC-Q200 ±10% 0402 Power Inductors ROHS