UP0.4UC-3R3-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
UP0.4UC-3R3-R
JLCPCB Part #
C2639361
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
2A 2A 3.3uH 80mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS