5-0SMDJ43CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ43CA
JLCPCB Part #
C3711915
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72.1A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS