UP0.4SC-681-R
MFR.Part #
UP0.4SC-681-R
JLCPCB Part #
C2455713
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
180mA 2.2Ω 680uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS