10BJ58CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
10BJ58CA
JLCPCB Part #
C3710874
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 10.7A 1kW 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS