TR/0603FA3.5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR/0603FA3.5-R
JLCPCB Part #
C2443331
Description
-55℃~+125℃ 3.5A 32V 32V 35A 0603 Disposable fuses ROHS