TR2/6125FF500-R
MFR.Part #
TR2/6125FF500-R
JLCPCB Part #
C3157588
Package
SMD,6.3x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 500mA 50A 72V SMD,6.3x2.5mm Disposable fuses ROHS