TR2/6125FF750-R
MFR.Part #
TR2/6125FF750-R
JLCPCB Part #
C3165116
Package
SMD,6.3x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 50A 72V 750mA SMD,6.3x2.5mm Disposable fuses ROHS