TR1/6125TD3.5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
TR1/6125TD3.5-R
JLCPCB Part #
C3166210
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
125V 3.5A 50A 60V SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS