STS321240B100
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
STS321240B100
JLCPCB Part #
C2612977
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 24V 26.7V 350W 54V 9A@8/20us ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS