SMCJE440AH
MFR.Part #
SMCJE440AH
JLCPCB Part #
C3711605
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.1A 440V 492V 713V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS