STS232120U901
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
STS232120U901
JLCPCB Part #
C2612978
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 12V 13V 150nA 2 20A@8/20us 26V 45pF、90pF 500W ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS