SMFE220AH
MFR.Part #
SMFE220AH
JLCPCB Part #
C3711078
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 220V 246V 356V 500mA TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS