SR-5H-6.3A-BK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SR-5H-6.3A-BK
JLCPCB Part #
C3162462
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 250V 6.3A Plugin Disposable fuses ROHS