SMCJE90A
MFR.Part #
SMCJE90A
JLCPCB Part #
C3705051
Description
1.5kW 10.3A 100V 146V 1uA 90V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS