SMBJE78CAH
MFR.Part #
SMBJE78CAH
JLCPCB Part #
C3701521
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
126V 1uA 4.8A 600W 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS