SMCJE78CAH
MFR.Part #
SMCJE78CAH
JLCPCB Part #
C3698573
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS