SMBJE51A
MFR.Part #
SMBJE51A
JLCPCB Part #
C3702533
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS