SMBJE15A
MFR.Part #
SMBJE15A
JLCPCB Part #
C3710974
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24.6A 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS