SMBJE210A
MFR.Part #
SMBJE210A
JLCPCB Part #
C3712354
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1.8A 1uA 210V 233V 337V 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS