SMBJE220A
MFR.Part #
SMBJE220A
JLCPCB Part #
C3714567
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1.7A 1uA 220V 246V 356V 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS