SMBJE190CAH
MFR.Part #
SMBJE190CAH
JLCPCB Part #
C3712092
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 211V 2A 307V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS