SMBJE160A
MFR.Part #
SMBJE160A
JLCPCB Part #
C3704244
Package
SMB
Description
160V 178V 1uA 2.3A 259V 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS