DRQ127-220-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
DRQ127-220-R
JLCPCB Part #
C5340722
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 39.1mΩ 4A 7.57A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS