SMAJE200A
MFR.Part #
SMAJE200A
JLCPCB Part #
C3700809
Description
-55℃~+150℃ 1.3A 1uA 200V 224V 324V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS