SDCH1V5020-6R8M-R
MFR.Part #
SDCH1V5020-6R8M-R
JLCPCB Part #
C17469508
Package
SMD,5x5mm
Description
1.9A 2.2A 6.8uH 98mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS