SDCHA1V5020-6R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCHA1V5020-6R8-R
JLCPCB Part #
C17321761
Package
SMD,5x5mm
Description
1.9A 2.1A 6.8uH 90mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS