SD53-150-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD53-150-R
JLCPCB Part #
C2453070
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
1.1A 1.1A 122mΩ 15uH ±20% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS