SD53-100-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD53-100-R
JLCPCB Part #
C7309744
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
1.4A 10uH 90mΩ ±20% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS