SD25-681-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD25-681-R
JLCPCB Part #
C2639639
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
154mA 3.88Ω 680uH ±20% SMD-4P,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS