SDCL1V2510-1R5N-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCL1V2510-1R5N-R
JLCPCB Part #
C17637702
Package
1008
Description
1.5uH 1.6A 1.9A 108mΩ ±30% 1008 Power Inductors ROHS