SD10-6R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD10-6R2-R
JLCPCB Part #
C2455723
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
218mΩ 6.2uH 920mA ±20% SMD-4P,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS