PTR016V0160-BK1
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR016V0160-BK1
JLCPCB Part #
C3762155
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 110mΩ 16V 3.2A 30mΩ 40A 900mW 9s 插件 Resettable Fuses ROHS