MPI2510V2-4R7-R
MFR.Part #
MPI2510V2-4R7-R
JLCPCB Part #
C2453448
Package
1008
Description
1.22A 1.8A 220mΩ 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS